2015 Kıvırcık Saç Modelleri

2015 Kıvırcık Saç Modelleri; kimimizin başının belası, kimimizin ise hayali, öyle ki bu saçlara kavuşmak için evimizde maşa aparatlarıyla (bigudi) veya kuaförlerde onca kimyasal ürünle birlikte saatlerce perma makinaları’nda beklemeyi göze aldığımız kıvır kıvır saçlar. Saçları düzleştirip, formunu korumak ne kadar zorsa, saçı kıvırcık hale getirmek, kalıcı bukleler elde etmek ve uzunca bir zaman korumakta oldukça zorlu bir süreç.

2015 Kıvırcık Saç Modelleri Resimleri

2015 Kıvırcık Saç Modelleri, kimi zaman devasa görüntüleri, kimi zaman bukle bukle görüntüleriyle karşımıza çıkmakta. Kıvırcık saçı kontrol altında tutmak, bakımını yapmak ve şekle şemale sokmak bir o kadar zor olsa gerek. Kıvırcık saçları düzleştirmek isteyenler için, fön çektirmek, saç düzleştiriciler ve en son olarak saça ve insan beynine zararı kanıtlansa da, kıvırcık saçlarla başı belada olanların en son çaresi brezilya fönü diye adlandırdığımız kimyasal işlemler v.b. diye sıralayabiliriz.

2015 Kıvırcık Saç Modelleri dezavantajları

2015 Kıvırcık Saç Modelleri kimi zaman dezavantaj olsa da kimi zamansa avantaj olarak bize geri dönüyor. Örneğin; apar topar bir iki tokayla şık bir topuza dönüşebilir ve bizi saatlerce maşanın veya perma makinaları’nın eziyetinden kurtarabilir.