2015 Kaynak Saç Modelleri

2015 Kaynak Saç Modelleri

Kaynak Modelleri 2015 , kozmetik sektörü geliştikçe , aşağı yukarı karşılaşılan tüm sorunlara yaratıcı çözümler bulunmak da, bazı bayanlarda yeteri kadar saç yoğunluğu bulunmuyor, geçmişte bu sorunu bir şekilde peruk gibi kurtarıcı ama doğallık dan uzak bir görünüm gösteren malzemelerle kamufle etmeye çalışılırdı, son zamanlarda kaynak ve postiş gibi uygulamalarla doğala yakın görüntü sağlanmakta ve peruğun ucuzluğundan bayanları kurtarmakta.

2015 Kaynak Çeşitleri ve Modelleri

Beş çeşit kaynak sistemi vardır; Silikon kaynak, keratin kaynak, halkalı kaynak, örgülü kaynak, postiş ve çıtçıt  saç uzatma yöntemlerindendir. En popüler olanı keratin kaynak olup, saça en uygun olan yöntemdir. Keratin kaynak küçük tutamlar halinde uçları keratin maddesi tutturulmuş saç tutamları halinde saça monte edilir. Keratin saçın doğal yapısına en uygun madde olup ve saçın ham maddesi olduğu için en uyumlu kaynaktır. Keratin bir sıcak işlem veren bir makine tarafından saça ısı verilerek yapıştırma sistemiyle uygulanır.Keratin kaynak yaparken saça u şeklinde uygulanmalıdır, aksi takdir de saç tepeye doğru toplandığı zaman kaynaklar yanlardan görünebilir ve buda çok amatör bir görüntüye sebebiyet verebilir.

2015 Kaynak Saç Modelleri ve Resimleri

2015 Kaynak Saç Modelleri

Postiş; eskiden saç uzatmak için kullanılırdı. Postiş saç tutamlarının bir mandal toka sayesinde saça tutturularak uygulanırdı. En hızlı saç uzatma yöntemleri arasında idi. At kuyruğu yapmak isteyip uygun saç yoğunluğuna sahip olmayan bayanlar için hızlı ve ideal bir yöntemdir.

Çıtçıt; sekiz , dokuz parça saç tutamının klips üzerine oturtulmasıyla oluşturulur, saçın kullanılan bölgesine göre yoğunluğu ve sayısı azaltılır ve takma işlemine enseden başlanır ve dışarıdan gözükmeyecek şekilde saça hacim katılır. Özellikle düğün gibi özel günlerde saçlarına özel topuzlar isteyen bayanlar için bu yöntemler ilaç gibi, kalıcılığına göre sistemin şekli değişir ve buna göre uygulama yapılır. 2015 Kaynak Saç Modelleri , özellikle en çok keratin kaynak çeşidini çokça görecek gibiyiz.