2014 Yüze Göre Saç Modelleri

2014 Yüze Göre Saç Modelleri insanoğlunu incelediğimiz de, yedi farklı yüz şeklini görmekteyiz. Bunları kategorize edecek olursak, yuvarlak, dikdörtgen, köşeli, ters üçgen, kare, baklava, oval olmak üzere yediye ayrılır, tabi bunlar farklılıkta gösterebilir.

2014 Yüze Göre Saç Modelleri ve Yüz Şekilleri

2014 Yüze  Göre Saç Modelleri saç kesimleri, yüz şekline göre farklılık göstermekte, her modeli her yüze uygulanmayabilir. ünlü bayanlarda görüp beğendiğimiz modelleri kendimize uygulattığımız da yüzümüzün şekline uygun değilse bizi hüsrana uğratabilir.Yuvarlak yüzler, diğer yüz yapılarına göre daha estetik görünümlü ve göz hoş gelen yüz tiplerinden olup bir çok kadının yüz şeklidir. Yuvarlak yüzlü bayanlar elmacık kemiklerini ortaya çıkaracak modelleri tercih etmeli ve saçın ön kısmı hacimli görünümlere gitmelidirler.

2014 Yüze Göre Saç Modelleri Kuaför Önerileri

 2014 Yüze  Göre Saç Modelleri her elbise her bedene yakışmadığı gibi, her saç şeklide her yüze yakışmıyor, saçlarımızı kestirirken bu kuralı göz ardı etmezsek olabilecek negatif durumlarla karşılaşmayız. Saç kestirirken kuaföre danışıp, birlikte ortak karar alıp günün trendlerine göre yüzümüze en uygun modeli yaptırmalıyız. Yüz şekillerini aşağıda ki görsellerle daha iyi anlatmaya çalışacağız.

 2014 Yüze  Göre Saç Modelleri Resimleri