2014 Yan Topuz SAÇ MODELLERİ

2014 Yan Topuz SAÇ MODELLERİ topuz severler için yapımı oldukça kolay olup, her türlü kıyafete uygun olup özellikle sırt dekolteli kıyafetlerde bayanların sıkça kullandığı saç modellerinden’dir. Saçı ense üstünde hafif yan tarafta at kuyruğu veya örgülü halde toplayıp, kendi ekseni etrafında döndürülüp küçük bir tel toka yardımıyla tutturulmasından oluşur. Kabarık bir yan topuz yapmak istiyorsak at kuyruğu yaptığımız saçı biraz krepe atarak dolgunlaştırıp yine kendi ekseninde çevirip yadan toka yardımıyla saçı kendi içine yani altına döndürüp tutturarak evde kendi imkanlarımızla gece saçını oluşturabiliriz.

2014 Yan Topuz SAÇ MODELLERİ RESİMLERİ

2014 Yan Topuz Saç Modelleri Salaş Topuzlar

2014 Yan Topuz SAÇ MODELLERİ bayanların sıkla kullandığı modellerden olup, kadınları hem şık hemde zarif görüntüye ulaştıracak modellerden, yan topuzun bir çok çeşidi olup göze en hoş geleni hafif dağınık şekilde yada saçın dalgalandırılıp salaş bir şekilde toplanmasıyla oluşanı dır. günlük hayatta da çok kullanılan bu model bir kalem yardımıyla bile öğrenciler arasında saça uygulanır.

2014 Yan Topuz Saç Modelleri Kullanım Önerileri

2014 Yan Topuz SAÇ MODELLERİ özellikle bu saç sırt dekoltesinin saçı diyebiliriz, hem topuz hemde abartı olmayan bu saç dikkati çekerek elbisenin önüne geçmez aynı zamanda şıklığımızdan bir şey kaybettirmez. Oldukça kullanışlı olan bu saç kolay yapımı sayesinde iş hayatında ki hanımların da sıklıkla kullandığı tasarımlar arasında. Gelinlikte ise daha çok helenistik model gelinlikle bir bütün sağlayabilir.

2014 Yan Topuz Saç Modelleri Ve Sezon Trendleri

 2014 Yan Topuz SAÇ MODELLERİ bu sezon da oldukça gündemde olan bu saç bir çok ünlü bayanın da kullanmasıyla hafızalarımızda yer etmeyi başarmıştır. Bu saç her yaştan bayana hitap eden tasarımlardandır.