2014 Uzun Saç Modelleri

2014 Uzun Saç Modelleri saç; bir bayanın süsü, aksesuarı, güzelliğinin tamamlayıcısı ve her bayanın hayali; sağlıklı, gür, ve uzun saçlar. Hemen hemen her sezonda öne çıkan saç trendlerinden, bu yıl yine dalgalı uzun saçlar, dümdüz uzun saçlar ve kıvır kıvır saçlar tercihler arasında, günümüzün koşulları, hayat şartları, tempolu iş hayatı ve kişisel tercihlerle belirlenen saç trendleri arasında oldukça göze çarpan, kullanımı bazen kabusa dönüşse de, kadınların vazgeçemediği uzun saçlar tercihler arasında.

2014 Uzun Saç Modelleri uzun saç kesimlerinde, kişinin yüz hatları, boyun uzunluğu, kişinin yaşı, kilosu, saç yapısı ve kalitesi, saçın kat vermeye uygunluğu her zaman ki gibi tasarım gücü yüksek bir kuaförde yapılması gerekmektedir.

Uzun saçın, kullanım açısından zor gibi görünse de, genç kızların, kendisini dinamik hisseden ve kendisine vakit ayırmayı seven hanımların hala  bir numaralı tercihlerinden. Sağlıklı, uzun, parlak saçlara sahip olmak için saç bakımı, ihmal edilmemelidir. Saçların uçları zamanla saçın uzamasıyla vitamin eksikliğiyle, zayıflayabilir ve uçları çatal çatal olabilir. Böyle bir görüntüyle karşılaşmamak için belli zaman aralıklarıyla saç uçlarını kestirmeli ve gerekli bakımları ihmal edilmemelidir. Saç için en ideal bakım kürlerinden biride geleneksel yöntemlerle elde edilmiş saf zeytinyağıdır,en az ayda bir kere bütün saça uygulayıp saçların nemlendirilmesi sağlanmalıdır.

2014 Uzun Saç Modelleri Resimleri

Uzun saçlarımızın ışıl ışıl parlamasını istiyorsak, dışarıdan uygulamalar kadar, yediğimiz ve içtiğimiz, gıdalarla da dikkat etmeliyiz.

2014 Uzun Saç Modelleri uzun saçla yapabileceğimiz o kadar çok saç tasarımı var ki ve her geçen gün yenisi eklenmekte yeni çıkan teknikler, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bizlere farklı kolaylıklar sunmakta. Günümüzde perukların hakimiyetini, neredeyse doğala yakın görüntüsüyle Postij, çıt çıt ve kaynak,gibi metotlara yerini kaptırmış durumda, artık kısa saçlarımızı uzuna çevirmek için bir kaç saat süren kuaför koltuklarından saçımız uzamış bir şekilde kalkabiliyoruz.

2014 Uzun Saç Modelleri Su Dalgası

Bir kaç sezondur, genellikle uzun saçlarda su dalgası yada daha minimal dalgalar, neredeyse örülüp bırakılmış edasında hafif kıvrımlar, pırasa saç tabiriyle dümdüz kusursuz Fön’ler, upuzun saçlarımıza hacim katmak için verilen katlı kesimler, marjinal kesimler, günümüz modasının da yön verdiği 2014 Uzun Saç  Modelleri saç renkleriyle saçlar kusursuz hale gelmekte.