2014 Sarı Saç Renkleri

2014 Sarı Saç Renkleri  beyaz tenli bayanlarda oldukça hoş duran bir renk olup, artık her tene uyabilen ve her saça uygulanabilen bir renk durumundadır. Sarı saçlar en açık platin’den en koyu sarıya kadar giden içinde bir çok ton bulunan bir karteladır. Bize kalan tenimize en uygun tonu bulup uygulatmak olacaktır. Koyu saçlı bayanlarda kuaför solanlarına uğramadan istenilen sonuç elde edilemeyebilir fakat kumral yada daha açık saçlarda istenilen sonuç evde uyguladığımız takdirde bile kolaylıkla sağlanır.

2014 Sarı Saç Renkleri Resimleri

2014 Sarı Saç Renkleri Kullanma Önerileri

2014 Sarı Saç Renkleri saçlarımızın rengini sarıya boyatıp uzunca bir müddet kullanmak istiyorsak sık sık dip boyası yaptırmalıyız. Özellikle yaz aylarında boyatılan sarı saçların güneşin de etkisiyle bir iki ton açılacağını unutmamalıyız. Sarı saç her sezonun vazgeçilmezlerinden gerek göz alıcılığıyla insanların başını döndüren bu renk bizi oldukça havalı gösterecektir.

2014 Sarı Saç Renkleri ve Tonları

2014 Sarı Saç Renkleri  Son zamanlardan çiğ sarılar yerine daha yumuşak görünümlü kumrala yakın sarılar almış durumda gerek gölge uygulamalarıyla doğala yakın tonlar yakalanmak istenilmekte. Sarı saç iddiası ve kullanım zorluğuyla da olsa yinede bayanların gözdesi, hayatında en az bir kez bile olsa her kadın sarı saçlara sahip olmayı kafasından geçirmiştir. Eğer sarı saçlar sizin de hayallerinizi süslemekteyse yapmanız gereken tek şey profesyonel yardım almak ve yüzünüzün yapısına, teninizin rengine ve yaşınıza en uygun tonu uygulatmak olacaktır.