2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri beylerin gözdesi, süsü, havası kimi zaman’da başının belası sakal ve bıyıklar. Saç tasarımı kadar günümüzde artık sakal ve bıyık şekilleri’de gündemde. Moda akımlarına göre değişen modeller, kimi zaman yoğun bir şekilde kimi zamanda neredeyse hiç yok dercesine sinek kaydı tabiriyle kendini göstermekte. Son zamanlar’da özellikle ülkemizde beyler arasında deyim yerindeyse Osmanlı tarzı; pala bıyıklar, gür sakallar hızla kendini göstermekte. Ülkemizde dizi oyuncularının sakal tarzlarıda bu akımın öncülerinden. Yurt dışında da top sakal ve gür uzun sakalları son zamanlarda oldukça sık görmekteyiz.

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri ve Yüz Yapıları

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri sakal çeşitleri’de kişinin yüz yapısına ve sakal çıkışının gürlüğüne göre değişim göstermekte. Sakal çeşitleri başlıca : seyrek sakal modelleri, top sakal modelleri, keçi sakal, kirli sakal modelleri, gür ve uzun sakal modelleri diye gruplandırabiliriz. Bir başka konuda bıyık modelleri; pala bıyık, hafif bıyık, çeneye kadar uzayan bıyık gibi çeşitlendirebiliriz.

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Gür Sakallar

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri gür sakallar; bazı beyler son zamanlarda çokça kullandığı tasarımlardan, özellikle çeneye doğru sivri şekilde uzayan sakallar oldukça erkeksi bir görünüm vermekte.

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Resimleri

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Top Sakallar

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri top sakallar, özellikle elmacık kemikleri çıkık ve oval yüzlü beylerde oldukça iyi sonuç vermekte. Kimi zaman bıyık ve sakal kare şeklinde birleşir, kimi zamanda ayrı ayrı uzatılarak karşımıza çıkar, yoğun sakal çıkışı olmayan ve hafif uzatıldığı ve uzun saçla birleştiği takdirde oldukça etkileyici bir görünüm vermekte.

 2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Resimler

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Avantajları

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri ve en son olarak, özellikle de bayanlar tarafından beylerde oldukça görülmek istenen sakal görünümü, beyleri bir anda havalı ve esrarengiz bir havaya bürüyen ve tıraş olmayı sevmeyen erkeklerin acil çıkış kapısı olarak görebiliriz. Sinek kaydı tıraş’dan sonra kıl yapısına göre ortalama dört gün süresinde çıkan hafif yani kirli sakaldır.

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Resimleri

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Pala Bıyıklar

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri son zamanlarda beylerde özellikle bıyık yapısını görmekteyiz, ülkemiz tv dizilerinde baş rol oyuncularından esinlenilir, kimi zaman özellikle dönem dizileri, tarz belirlemede çok etkili mercilerden. Osmanlı erkeği görünümü veren sık ye yoğun, pala bıyıklar, maço ve erkeksi gözükmeyi seven beyler için vazgeçilmezler arasında.

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri Resimleri 

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri ve Traş Uygulamaları

2014 Sakal Ve Bıyık Modelleri her ne kadar erkek sakallı olmalı gibi bir algı olsa da, sakal sevmeyen beyler hala sinek kaydından vazgeçmiş durumda değil. Her sabah tıraş olmayı göze alarak üstelik. Sakalsızlıktan sıkılan beylerse berber’lerine danışarak yeni bir tarz sahibi olabilirler.