2014 Saç Trendleri Ve Modelleri

2014 Saç Trendleri Ve Modelleri

At Kuyruğu yeni sezonun saç modası çoktan belli; balerin topuzlar, minimal tokalar veya “glossy” efektlerle oratadan ya da ayrılarak toplanmış saçlar. Birazcık jole veya briyantinle kendinizden hafif dokunuşlar eklemeyi unutmayın! Püf noktası olarak jöleden hoşlanmıyorsanız parlak bir spreyle saçınızı şekillendirmeyi deneyin.

2014 Saç Trendleri Ve Modelleri ve Resimleri

 Bukleler uzun ve düz saçlarınız zaman zaman sizi sıkıyorsa, maşa ve bigudi yardımıyla durağanlığı bozabilirsiniz. Çok abartılı olmayan dalgalar, yüzünüze ve tarzınıza hareket getirip size enerjik bir hava katacak. Püf noktası olarak; geceden saçlarınızı örüp sabah açarsanız doğal dalgalara sahip olabilirsiniz.

Düz ve uzun saçtan vazgeçemeyenler yaşadı; çünkü bu kış her yerde. Kakülle hareketlenen veya kulak arkası yapılmış olarak omuzlara inen saçlar çok moda. Ama doğal halleriyle. Çok fazla makyaj gerektirmediği için bu tarzı, günün her saati rahatlıkla kullanabilirsiniz. Püf noktası olarak; Daha uzun süre düz saçlı dolaşmak için “Brezilya fönü’nü B planı olarak aklınızda tutun.

Krepe kabarık krepeli saçlar, büyük ve sık dalgalar sezona en iddialı damgayı vuruyor. Yarıya kadar düz, tokalı ve ondan sonrası hacimli saçlar daha da dikkat çekiyor. Kabarık efekt veren spreyler desteklenebilecek bu saç modelleri, zaman zaman çizgi dışına çıkmak için ideal. Püf noktası olarak; hacimli saçlar için krepe tarağı edinmeniz şart. Tutam tutam ayırarak tiftik efekti verin!

Yandan başa yapışık şekilde tek tarafa ayrılmış saçlar ister serbest bırakılıyor, isterseniz topuza dönüşüyor. Bu zeson yana ayrık saçlar, siluetinizi güçlü kılmak için iyi bir alternatif olacak. Püf noktası; belirgin yana ayrık ve toplu saçlar, tüm dikkati yüz hatlarına çeker. Bunu unutmayın!

Topuz topuzun her çeşidini seviyoruz. Çünkü hem şık partilerde, hem de günlük hayatta kurtarıcı olabiliyorlar. Bazı topuzlar var ki, çok emek istiyor. Bazılarıysa biraz el becerisiyle kolayca uygulanabiliyor. Geometrik , balerin, dağınık veya retro topuzlar…Hangisini seçerseniz seçin ortaya sofistike bir görünüm çıkacağı kesin.