2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları saç boyamak hanımların en keyif aldıkları, kendilerini mutlu hissettikleri anlardan. Saç boyaları her ne kadar sağlığımız için tehdit olsa da değişikliğe açık bayanlar için vazgeçilmez lükslerden. Saç renkleri ana tonlar ve ara tonlar olmak üzere bir çok çeşidi bulunmaktadır.

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları Balyaj ,Röfle Uygulamaları

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları ana renkler sarı, kızıl, kahve, siyah olmak üzere dörde ayrılır. Ana renklerle birlikte piyasada ara renkleride görmekteyiz, özellikle sarı ve tonları, kahve ve tonları, kumral tonlar çikolata tonları, kızıl ve karamel tonları son olarak seçeneği çok olmasa da siyah tonlarını görmekteyiz. son bir kaç sezondur bebek kumralı oldukça rezaçta artık aradan sıyrılan renkler yerine daha doğal renk geçişleri yumuşak gölgeler, saç üzerinde  bir rengin bir kaç tonu uygulamalı, sert balyaj yada röfle uygulamaları yerine yumuşak fırça geçisleri oldukça sık kullanılan uygulamalar arasında.

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları Resimleri 

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları Marjinal Seçimler

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları marjinal kadının saç rengidir kırmızı, kızıl, şarap rengi bir kısmımızın vazgeçilmezidir, bakırlar, karameller, Hürrem kızılları, turuncular kısacası bütün ateş renkleri ve tonları. Sarı ve tonlarından sonra, en dikkat çekici renkler arasındadır. Birde özgür ruhlar için yeşil, mor, pembe ve mavi gibi sıradışı renklerde mevcut bir çok genç kızın belli zaman aralarında en az birini saçında hayal ettiği renklerdir. Yada kahveler çikolata kahveleri yumuşak bakışlar için birebir renklerdir. Son olarak esmerin tadı, simsiyah kömür karası saçlar ve mavi ışıklar saçan siyah maviler hepsi biz değişikli arayan bayanlar için.

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları Kuaför Önerileri

2014 Saç Renkleri Ve Ara Tonları saçımızı boyatmaya karar verdiğimizde birinci olarak iyi bir kuaför seçmeli ve ton belirlerken kuaförümüzle ortak bir yol haritası çıkarmalıyız. Saçımızı ne renge boyarsak boyayalım kaşlarımızı, boyanın bir kaç koyu tonuna boyatmalıyızki görüntüde göze hoş gelmeyen bir unsur bulunmasın aksi halde aradaki renk farkların ucuz işçiliği ortaya koyacağı gibi göze hoş gelmeyen sonuçlar doğuracaktır.