2014 Saç Kesim Modelleri

2014 Saç Kesim Modelleri  kısa kesim ve uzun kesim olmak üzere ikiye ayırabiliriz. Uzun saçlı bayanlar için saç kesimi şölen haline dönüşebilir, ama saçlarımız kısaysa çok fazla bir seçeneğimiz olmayabilir. Uzun saçlar için küt kesimler, uzun bob kesimler, kat kat kesimler, perçemli kesimler, asimetrik/ simetrik kesimler yada kısa saçlar için, asimetrik makas darbeleri, kat kat kesimler bir tarafı dazlak diğer tarafı katlı kesimler, erkek stili kısacık saçlar kısa bob kesimler diye sınıflandırdığımız gibi özgür ruhlu bayanlar için özgün tasarımlar da çıkabilir.

2014 Saç Kesim Modelleri Resimleri 

2014 Saç Kesim Modelleri Yüz Şekilleri

2014 Saç Kesim Modelleri saç kesimi için uygun saça iyi bir kuaförü ve uygun yüz şekline göre saç stiline ihtiyacımız vardır. Saçı kestirmeden kuaförümüzle diyolog kurup yüzümüze uygun saçları tercih etmeliyiz, kısa saçlarımız varsa ve değişiklik istiyorsak farklı makas darbeleriyle şahsımıza özel tasarımlar çıkarttırabiliriz.

2014 Saç Kesim Modelleri Günümüz Trendleri

2014 Saç Kesim Modelleri her şeyde gerçekli olduğu gibi de saç kesimleri günün trendlerine, saç modasına, kullanıma elverişli olmasına, çalışan bayanlar için işkenceye dönüşmemesine dikkat etmeliyiz ve bir anlık gaflete düşüp kendimizle bağdaştıramadığımız modelleri kestirmemeliyiz. Son zamanlar da kısa kesim deyince aklımıza  ilk gelen modellerden Bob saç modelleri bir iki sezondur oldukça tercih edilen kesimlerden. Uzun ve zayıf saçlara hacim katmak için tercih edilen üç ve katları kesimler tercihler arasında, Ülkemizde kısa ve devamlı makas darbeleriyle şekil verdirilen saçlar deyince akla ilk gelen isimlerden Gülben Ergen’i örnek verebiliriz. Yurt dışından ünlü şarkıcı Pink’i kısa  kesim saç temsilcisi diye gösterebiliriz.