2014 Okul SAÇ MODELLERİ

2014 Okul SAÇ MODELLERİ sabah okula giderken kız öğrencilerinin ve annelerinin kabusudur saç yapmak, her gün farklı bir model olsun isteriz, hem rahat hem kolay hemde hızlıca yapılacak modeller ararız. Erkeklerin işi oldukça kolaydır iki tarak darbesiyle işleri biter, uzun saçlara sahip kız öğrenciler genelde kolayı seçip, bir at kuyruğuyla yetinmeyi tercih ederler. Ama günümüzün kız öğrencileri saçlarına oldukça dikkat etmekte. Yada küçük kızların saçları için anneleri özel bir çaba sarfetmekte.

2014 Okul SAÇ MODELLERİ RESİMLERİ 

2014 Okul Saç Modelleri Yapılışları

2014 Okul SAÇ MODELLERİ bir çok okul saç modelleri olduğu gibi en popülerleri, iki kulak saç örgüleri, balık sırtı örgüsü, at kuyruğu, tepeden bir kısım saçın toplanarak diğer saçların salık bırakılması, yada saçın toplanıp kendi etrafında döndürülmesiyle oluşan minik topuzlar, yada aynı şekilde iki taraftaki minik topuzlar. Okul yönetimleri pek sıcak bakmasa da genç bayanların ısrarla okul salık saçlarla gitmek istemesi; kısacası bir çok okul saç modelleri mevcuttur.

2014 Okul SAÇ MODELLERİ ve Tokalar 

2014 Okul SAÇ MODELLERİ minik öğrenciler için bir dolu model gösterebiliriz, cıvıl cıvıl rengarenk tokalarla bezenmiş saçlar, taçlar, saç lastikleri, hepsi birbirinden farklı modeller yapmamız için bize yardımcı metaryeller, çocukken saçlarımızı örüp yatırırdı annelerimiz sabahleyin saç açılınca kıvır kıvır olsun diye artık maşalar var ama saça verdiği zarar ve zaman kaybını düşünecek olursak en iyisi yine annelerimiz yaptığı gibi çocukken saçlarımızı ördürüp yatmak. Unutulmaması gereken bir konuda saçlarımızı şekilden şeki’le sokacağız diye okula gittiğimizi ve yaşımızın genç ve öğrenci olduğumuzu unutmamak ve buna uygun modeller seçmek.