2014 Küt Saç Modelleri

2014 Küt Saç Modelleri moda akımlarının devamlı kendi içinde ki kısır döngüsüyle zaman zaman kendini göstermekte olan saç tasarımlarından. Genelde boyun hizasında olan bu model günümüzün modern çizgisinde arkada kısalıp öne doğru uzayan yada asitmetrik şekilde sağdan sola veya soldan sağa olmak şartıyla uzundan kısaya doğru giden küt saç modasını yaratmış durumda. Küt kesim seçimleri daha düz saçlar için ideal kesimlerdir. Kıvırcık saçlarımız, her şekilde kabardığı için iyice kısa küt veya boyun hizasındaki küt kesimler saçlarımızın hakimiyetini tamamen kaybetmemize neden olabilir.

2014 Küt Saç Modelleri ve Kesim

2014 Küt Saç Modelleri küt kesimler kısa saçlarla yapamam deyip, ama uzun saçınların, kullanım zorluğundan da sıkıldım diyenler için ideal seçimlerden. Bazı ünlü bayanların genelde tarzı olan bu kesim, doğru saç rengiyle buluşunca kadınları bulundukları noktadan bir tık ileriye götürebiliyor. Bu saç, kendine güvenen, hayatla baş edebilen, karakteri oturmuş hayattan ne istediğini bilen hem şık hem sıradışı bayanların tercihleri arasında.Ülkemizde bu saçın iyi temsilcilerinden Bendeniz’i gösterebiliriz.

2014 Küt Saç Modelleri resimleri

2014 Küt Saç Modelleri ve Victoria Beckham

2014 Küt Saç Modelleri hemen hemen bütün yüz şekillerine uyum sağlayabilen bu saç güzel yüzlerde oldukça iyi sonuç verip, bizi aynı zamanda genç ve sempatik bir görünüme götürebiliyor. Dünyada da bu saçın bir çok temsilcisi olduğu gibi buna örnek olarak Victoria Beckham’ı gösterebiliriz uzunca bir müddettir bu saçı kullanan  bu hanım, saçını kestirmek isteyen bayanlara ilham veriyor.

2014 Küt Saç Modelleri ve Bob tasarımı

2014 Küt Saç Modelleri bir çok küt saç kesimi olduğu gibi Bob saç kesimini yine bu yıl çok sık görmekteyiz. Saçın arkadan kısalıp öne doğru uzamasıyla yüzü olduğundan ince gösterdiği için zayıf olsa da yüzü iri bayanlar için mucize gibi, yada kilo sorunu olan bayanlar için ideal bir seçim. Her saç kesiminde olduğu gibi yine küt saç kesiminde kuaförümüz‘ le konuşmalı saçın bize uygunluğunu tartışmalı buna göre bir tasarım yaptırmalıyız. Küt saçı kahkülle de destekleyebilir, ve anlımızın genişliğini kamufle edebiliriz, fakat günümüzde kahkülle birlikte kesilen bir bir küt saç kesimi fazlaca görmemekteyiz.