2014 Kısa Saç Modelleri

2014 Kısa Saç Modelleri marjinal, kendine güvenen, cesur ve tezcanlı bayanların tercih ettiği saç tasarımları. Genelde erkeksi ve sert kesimlerle vurgulanan tasarımlar. Bayanları; fön, perma, maşa ve tokaların rahatsızlığından kurtaran rahatına düşkün bayanların tercihi, yıkama ve kurutma açısından uzun saça takla attıran cinsten.

2014 Kısa Saç Modelleri Resimleri

2014 Kısa Saç Modelleri  geride bıraktığımız yılda, neredeyse bütün Hollywood yıldızlarının imajı oldu. Uzun saçlardan sıkılanların, saçları yıprananların, hayatında değişim isteyen bayanların, ilk müracaat ettiği yöntemlerden birisi de saç kestirmek. Kimimiz, omuz hizasında, kimimiz kulak yada en cesurlarımızın tercihi kısacık erkek tarzı bir numara diye tabir edilen saç kesimi.

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda, farklılık isteyenlerin bir numaralı tercihlerinden, fakat kısa saç kestirirken yine dikkat etmemiz gereken unsurlardan biride; saçımızın kalitesi, saçımızın formu, saçımızın kıvırcıklığı, yüzümüzün şekli, 2014 Kısa Saç Modelleri sezondaki kesim trendleri en son olarak iyi bir kuaför seçimi.