2014 Gelinlik Modelleri

2014 Gelinlik Modelleri gelinlerin düğün öncesi en büyük sorunlarından biride vücutlarına uygun gelinlik seçimidir. Birçok araştırmaya giren gelinler, genelde internetten yada gelinlik dergilerinden o günün en güzel bayanı olmak için büyük bir çaba sarfederler, günümüzde özel tasarımlara giden ünlü moda devleri, gelinliğe oldukça büyük bir önem vermektedir. Gelinlik seçimi, kişinin vücut yapısına, düğünün yapılacağı mekana, gelin olacak bayanın sosyal çevresine ve mali bütçesine göre değişkenlik gösterir.

2014 Gelinlik Modelleri resimleri

2014 Gelinlik Modelleri  Houte Couture

2014 Gelinlik Modelleri gelinlik hazır giyim ve Houte Couture (kişiye özel ) olmak üzere ikiye ayrılır. Vücudumuza uygun gelinlik diktirmeye karar verdiğimizde öncelik olarak iyi bir moda evi bulmalı ve kumaş seçiminde oldukça titiz olmalıyız. Özellikle dantel seviyorsak dantelin cinsi, kalitesi, dokusu oldukça önemli bir nokta. Dantelde en popüler Fıransız dantelidir, kordoneli, kordonesiz, yada incecik ve hafif dokusuyla kupon olarak bulunan orjınal Fransız danteli, istediğimiz tasarımı oldukça yüksek seviyeye çekmemize yardımcı olacaktır. Dantel detayı sevmeyenler inci veya kesme boncuk, swarovski bocuk detaylarını kullanabilir ve son olarak tamamen sadelikten yana bayanlar için organze, hayal tül ve kristal tül gibi kumaşlar yada sadece saten dokusu yada ipekli kumaşlarla istenilen tasarımlar elde edilebilir.

2014 Prenses Gelinlik Modelleri

2014 Gelinlik Modelleri gelinlikler prenses, a kesim, helenistik, balık ve yarım balık olmak üzere dörde ayrılır, önemli olan vücudumuza uygun gelinliğe karar vermemizdir. Genç ve ilk defa gelinlik giyecek olan hanımların seçimi genelde oldukça kabarık olan prenses modellerdir, hayal tüllerin kat kat dikilmesiyle oluşan bu gelinlik uzun duvakla birleşince oldukça görkemli ve masalsı bir görünüme ulaştıracak modellerden.

2014 Gelinlik Modelleri Balık ve Simetrik Seçimler

2014 Gelinlik Modelleri balık gelinlikler, marjinal ve iddialı olmak isteyen bayanların gözdesi olsa da, bu gelinlikler genelde orta yaşta olup sadelikten yana olmak isteyen ve vücut hatları oldukça düzgün bayanlara hitap eden modellerden. Balık gelinlik yarı balık veya tam balık olmak üzere ikiye ayrılır, yarım balık kalçanın altına kadar daralıp sonra simetrik olarak kabarır, tam balıksa yarımın tam aksine dizlere kadar daralıp daha sonra simetrik bir biçimde açılan gelinliklerdir.

2014 Gelinlik Modelleri Helenistik Detaylar

2014 Gelinlik Modelleri helenistik modellerde kabarık yada balık gelinlik sevmeyen bayanlar için kendini özgür hissetmek isteyen marjinal farklı, sade ve orjinal genç hanımların kesinlikle tercihleri arasında.