2014 Gelin Ve Kırmızı Halı Saç Modelleri

2014 Gelin Ve Kırmızı Halı Saç Modelleri gelinlerin düğün arifesin de gelinlikten sonra aradıkları yegane şey o gün ki saçlarının tasarımı, bunun için aşındırmadıkları internet sitesi kalmaz diyebiliriz. Özellikle ünlü bayanların, kırmızı halıda yürüyen ünlülerin saçlarına takılı kalırız. Hep bir farklılık ararız, haklı olarak o günün süper starı sadece ben olayım isteriz. Aşağıda bir kaç örnekle 2014 gelin ve kırmızı halı saç modelleri göz gezdirebilirsiniz.

2014 Gelin Ve Kırmızı Halı Saç Modelleri Resimleri

2014 Gelin Ve Kırmızı Halı Saç Modelleri ve Kıyafet seçimi

2014 Gelin Ve Kırmızı Halı Saç Modelleri gelinler kadar düğüne, nişana kısacası özel günlerde günün kahramanı kadar davetliler için de özeldir, saç ve kıyafet seçimleri. O gün herkes kendince en şık olmaya çalışır, en iyi kıyafetler alınıp, en iyi kuaförlerde saçlarımızı yaptırmak isteriz yada evde kendi imkanlarımızla en iyisi olmaya çalışırız. Düğünlerde her ne kadar şık olmaya çalışsakta abartıya kaçmamalı ve kıyafetimize göre bir saç belirlemeliyiz, saçımız kıyafetimiz, organizasyonun yapıldığı mekana göre farklılık göstermelidir. Örneğin sadece nikaha gideceksen abartıdan uzak saçları seçmeliyiz yada tam tersi son derce şık bir düğün organizasyonu için istediğimiz kadar abartabiliriz, eğer mekan bir kır düğünüyse saçlarımızı özgür bırakıp, rüzgarla dansını izleyebiliriz.

2014 Gelin Ve Kırmızı Halı Saç Modelleri ve Topuzlar

2014 Gelin Ve Kırmızı Halı Saç Modelleri bu sezonda yine dalgalı saçları, sık maşa uygulamalarını, balerin topuzlarını, dağınık topuzları görmekteyiz, yaşımız hayli gençse saçlarımızı su dalgası şeklinde salık bırakabiliriz, yada dümdüz fön çektirip sadeliği ve çarpıcılığı vurgulayabiliriz. Orta yaşa sahipsek oldukça şık topuzlarla güzelliğimizi vurgulayabiliriz. İyi bir saç için tabiki iyi bir kuaför gerekir, düğün çok yakınımızınsa ve o gün için çok özel bir kıyafetimiz varsa kuaför provası bile yaptırabilirsiniz. Kırmızı halı da gördüğümüz saçlar hep hayallerimizi süslemiştir, bayanları oldukça etkileyen bir çekim merkezidir ve her türlü moda akımlarına yön vermektedir.