2014 Gelin Saç Modelleri

2014 Gelin Saç Modelleri bahar aylarına girdiğimiz bu zamanlar’da düğün sezonunun yavaş yavaş, ayaklandığı süreçteyiz. Gelin olma hayalleri kuran, düğününe, gelinliğine, saçına makyajına, ayakkabısına önem veren bayanların yaza yaklaştığımız bu zamanlarda telaşları gittikçe artmakta. Gelinliğe göre değişen saç modelleri bayanların olmazsa olmazlarından. Gelin başı olarak topuzları çok görmekteyiz, özellikle dağınık topuzlar,örgülerle zenginleştirilmiş, duvakla veya minik kır çiçekleriyle zenginleştirilmiş saç tasarımları araştırılanlar arasında.

2014 Gelin Saç Modelleri Resimleri 

 2014 Gelin Saç Modelleri Topuz Trendleri

 2014 Gelin Saç Modelleri topuzlar genellikle, gelinlikte olmazsa olmazlardan fakat tercihe göre de salık saçlar, dalgalı, maşalı saçlar da kullanılanlar arasında, ama özellikle dağınık topuz yada sımsıkı toplanmış, başın en tepesinde olan topuzlar, günümüzde artık gelinlikler dede artık daha minimal çizgiler görmekteyiz, tasarımcılar artık daha sade ve az kabarık gelinlikler üretmekte, buna göre saç tasarımları  ve makyaj trendleri de sadeleşmekte.

 2014 Gelin Saç Modelleri Yüz Şekilleri

2014 Gelin Saç Modelleri saç modelli seçerken yüzümüzün şekli, saçımızın yapısı, kısa saçlara kaynak uygulamaları oldukça önemli, bunların bütününe saçımızı yapacak olan kuaföre danışıp akıl yürütmeli ve en mükemmeli yakalamaya çalışmalıyız.