2014 Erkek Uzun Saç Modelleri

2014 Erkek Uzun Saç Modelleri son zamanlarda erkekler, arasında uzun saç, kısa saça farkla oldukça revaçta. Kafalarda, kuaför salonlarının kapılarını bayanlar, aşındırır olgusu ne kadar yer etse de, kısa saçın monotonluğundan sıkılan, marjinal bir değişim isteyen ve neredeyse her hafta berbere gidip ,berber koltuğunda zaman öldüren beylerin imdadına koştu,2014 Erkek Uzun Saç Modelleri

Yine bu sezonda’da uzun saçı beylerde, görmekteyiz, gerek moda akımları, gerek günümüz trendleri, insanları peşinden sürükleyen dizi filmler, yerli ve yabancı filmler, beyler için olmazsa olmaz futbol yıldızlarının seçimleri, saç modasına yön vermekte. 2014 Erkek Uzun Saç Modelleri oldukça rağbet edilen bir stil olsa da, saçın kalitesi, kesime uygun boyda oluşu, tasarımı yapacak berberin bakış açısı ve günümüz trendleriyle de birleşince ortaya oldukça görkemli ve göz alıcı modeller çıkmakta.

2014 Erkek Uzun Saç Modelleri Resimleri

Uzun saçlar,her ne kadar beylerde hoş bir görüntüye sebeb olsada, gerek kültürel yapı gerek sosyal çevre, ve kişinin uzun saça bakabilecek sabrının olmaması veya olması saç boylarında oldukça etkili. Genelikle çevremizde gördüğümüz yada tvden takip ettiğimiz kadarıyla, saç boyları kimi zaman kulak hizasının altına geçmekte, kimi zaman, boyun hizasında biten katlı kesimler veya cesur ve marjinal, kendinde köklü değişimler isteyen beylerin tercihi omuzlara uzanan saçlar ve bazen daha da uzun tasarımlar tercihler arasında.

2014 Erkek Uzun Saç Modelleri Yüz Hatlarına Göre

Tasarımlar, kimi zaman kişinin yüz hattına, boyuna, kilosuna göre de değişkenlikler gösterebilir. Bayanların sık kullandığı düz kesimlere, nazaran daha katlı ve hacimli kesimler yine uzun saç seven beyler için tercih edilen şıklar arasında.

2014 Erkek Uzun Saç Modelleri Kıvırcık veya dalgalı saçlara sahip beyler, saçlarını uzatmak istediklerinde yapmaları gereken stil sahibi bir berberle çalışmak olabilir, özellikle dalgalı saçlara sahipseniz saçlarınıza kıymayın ve boyun hizasında uzatın, bu seçim sizi daha güçlü daha etkileyici ve çevrenizdeki bütün gözleri üzerinize çevirebilecek cinsten seçimler arasında.Oldukça kıvırcık olan saçlarınızla bonus diye tabir ettiğimiz ve oldukça dikkat çekici olan devasa görüntüye sahip olabilirsiniz. Saçın hacmide, saça şekil vermede oldukça etkili olduğunu da unutmamak gerekir. Saçların kabarıklığı ve yoğunluğu giderildikten sonra saça son rütuşları yaptırmak gerekir.