2014 Abiye Saç Modelleri

2014 Abiye Saç Modelleri düğünlerde abiye kıyafetlerimiz kadar saçlarımız da önemli bir nokta. Kıyafetimize en uygun abiye saçı seçmek durumundayız, saçımızın tasarımı giydiğimiz kıyafet kadar mekana da uyum sağlamalıdır. İyi bir saç için kuaförümüze danışmalı yüzümüze ve konsepte en yakın saçı yaptırmalıyız.

2014 Abiye Saç Modelleri Resimleri 

2014 Abiye Saç Modelleri ve Uygulamaları

 2014 Abiye Saç Modelleri abiye saç deyince aklımıza ilk gelenler, maşayla dalgalandırılmış uzun saçlar, dağınık topuzlar, yandan topuzlar, balerin topuzları yada dümdüz fönlü saçlar.

2014 Abiye Saç Modelleri ve Stil Önerileri

2014 Abiye Saç Modelleri özellikle abartı, dantelli, kat kat  tüllerle bezenmiş kıyafetler sevenler için dağınık topuzlar, balık elbise sevenler içinse dalgalı yana atılmış uzun saçlar yada sırt dekoltesi sevenler için tepede ve ensede topuzlar tercihler arasında.

2014 Abiye Saç Modelleri Postijler ve Kaynak 

2014 Abiye Saç Modelleri son bir kaç sezondur görmeye alıştığımız doğala yakın dağınık topuzlar ve dalgalı salık bırakılmış saçlar bu sezonda yine önümüze çıkmakta, kısa saçlarda pek fazla  abiye saç adına pek bir uygulama yapılmasada  burdada yine devreye kaynak saçlar Postijler devreye girip durumu kurtarmamıza yardımcı oluyor. Abiye saç yaptıracağımız zaman ön araştırma yapmalıyız, ve abartı saçlardan kaçmalıyız, şık olmak adına sahne saçı kafasıyla ortalarda gezinmek artık çok demode yaşımıza ve mekana uygun davranmalıyız.